Cheaty na World of Tanks

Led 10, 2013 napsal/a

Cheaty na World of Tanks

Tankisté je oblíbená hra, ve které se stáváte na několik minut svým vlastním pánem a strůjcem svého štěstí. Záleží jen na vás, jak budete obratní, jak rychle budete reagovat a jak rychle se naučíte zacházet nejen se samotným tankem, ale i se zbraněmi, které máte na obranu k dispozici. Cheaty World of Tanks vám k výhře mohou pomoci. A jak začít s hrou?

Na začátku celé hry budete mít k dispozici starý tank a záleží jen na vás, vašich výkonech a výsledcích, zda se dopracujete k tomu lepšímu. Na konci každého tvrdého boje v jednotlivých kolech budete vyhodnoceni a odměněni určitým počtem kreditů, které pak směníte za lepší vybavení pro střelbu a samozřejmě lepší a výkonnější tank.

Hra je zcela zdarma, a zda budete něco platit, záleží jen na vás a na tom, co potřebujete. Za peníze můžete měnit lepší vybavení, lepší tanky i střelivo, které možná vaši protihráči ještě ani mít nebudou. Ovšem ne vždy se vám to vyplatí a k lepšímu vybavení se každý bude muset stejně probojovat, tak proč platit?

World of Tanks download umožňuje hru stáhnout přímo do počítače a už ji nebudete muset hrát online. Online hra je ale stále velmi oblíbená a stačí se jen registrovat. Nic nemusíte stahovat a zahrajete si kdykoli budete chtít. Tak se do toho pusťte a staňte se tím správným tankistou!

Mohlo by vás zajímat...

Sdílet